fbpx

systemy alarmowe

Jednym z najpopularniejszych sposobów na ochronę osób i mienia stały się zaawansowane systemy alarmowe oraz instalacje CCTV. Dzięki swojej różnorodności stwarzają one szerokie możliwości wykorzystania, wykazując jednocześnie wysoką skuteczność. Obecnie montaż systemów alarmowych przeprowadza się nie tylko w dużych firmach i instytucjach, ale także na prywatnych posesjach, co pozwala uchronić się przed włamaniami, kradzieżami i innego rodzaju zagrożeniami. Nasza oferta obejmuje profesjonalne projektowanie i wykonawstwo systemów alarmowych, a także usługi doradcze i serwis. W zakresie naszych kompetencji mieści się również naprawa alarmów.

Systemy alarmowe – montaż, serwis i inne usługi związane z instalacjami alarmowymi

Nasza wykwalifikowana kadra jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, jeśli chodzi o montaż systemów alarmowych, a także wszelkie problemy związane z tego typu instalacjami. Nasza oferta obejmuje:

systemy pożarowe Ożarów

  • projektowanie instalacji alarmowych oraz dobór materiałów i podzespołów,
  • kompleksowy montaż systemów alarmowych przewodowych i bezprzewodowych,
  • naprawę i serwis instalacji alarmowych,
  • modernizację istniejących instalacji.

Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi stworzenie nowej sieci, czy naprawa alarmów starszego i nowszego typu, zawsze oferujemy niebywałą rzetelność popartą wieloletnim doświadczeniem.

Montaż, serwis i naprawa alarmów – Warszawa i okolice

Stosujemy wyłącznie sprawdzone systemy renomowanych producentów. Precyzyjnie dobieramy centrale alarmowe z odpowiednią do potrzeb klienta ilością obsługiwanych linii dozorowych oraz jednostek magistralowych. Doradzamy w zakresie doboru odpowiednich czujek ruchu – od zwykłych pasywnych PIR, po doskonałej jakości dualne PIR + MW. Na życzenie klienta podłączamy i konfigurujemy urządzenia peryferyjne sprzężone z centralą alarmową – jak moduły zdalnego sterowania GSM, otwierania bramy czy włączania zewnętrznego oświetlenia. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolic (Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Mińsk Mazowiecki itd.). Zapraszamy do współpracy!

krótkie terminy realizacji

wykwalifikowani instalatorzy

długi okres gwarancji

konkurencyjne ceny

dyspozycyjność 24h/7

profesjonalne narzędzia