fbpx

domofony

Domofony i videodomofony są współcześnie podstawowym elementem wyposażenia budynków wielorodzinnych. Po to wygodne rozwiązanie chętnie sięgają również właściciele prywatnych posesji, domów jednorodzinnych, firm i instytucji. To prostszy niż system alarmowy lub system monitoringu sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i kontroli dostępu do poszczególnych miejsc, którego dodatkowym atutem jest możliwość wszechstronnego zastosowania. Nasza oferta obejmuje montaż domofonów i montaż videodomofonów w różnego typu obiektach. Oferujemy kompleksowe usługi, zajmując się zarówno tworzeniem prostych instalacji w domach jednorodzinnych, jak i skomplikowanych sieci dla wspólnot mieszkaniowych, deweloperów, firm i instytucji.

Szeroki zakres usług – montaż domofonów i montaż videodomofonów

montaż domofonów

Dbamy o to, by odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów. Dlatego oferujemy wiele pokrewnych usług, które składają się na kompleksową ofertę. Wśród nich znajduje się przede wszystkim:

  • montaż domofonów i montaż videodomofonów (cyfrowe, analogowe),
  • konfiguracja domofonów i videodomofonów,
  • naprawa domofonów i videodomofonów – gwarancyjna i pogwarancyjna,
  • modernizacja istniejących instalacji.

Profesjonalny montaż domofonów – Warszawa i okolice

Zatrudniamy kadrę doświadczonych, rzetelnych monterów, którzy zadbają o to, by każda wykonana przez nich instalacja domofonowa działała bez zarzutu. Ponadto, wykonując takie usługi jak instalacja lub naprawa domofonów i videodomofonów, posługujemy się wyłącznie certyfikowanymi przewodami i sprawdzonymi urządzeniami najlepszych producentów.

Wykonujemy proste instalacje domofonowe, jak również rozbudowane, wielorodzinne – uzupełnione o funkcje interkomu, włączania lub wyłączania świateł zewnętrznych, a nawet sterowania całym systemem z pozycji telefonu. Swoje usługi realizujemy na terenie Warszawy oraz okolic (m.in. miejscowości takich jak Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice). Serdecznie zapraszamy do współpracy.

krótkie terminy realizacji

wykwalifikowani instalatorzy

długi okres gwarancji

konkurencyjne ceny

dyspozycyjność 24h/7

profesjonalne narzędzia