fbpx

instalacje elektryczne

Jako profesjonalny wykonawca i uznany podmiot na rynku instalatorskim zajmujemy się m.in. niezwykle istotną dla klienta sferą, jaką są instalacje elektryczne. Prawidłowe wykonanie prac instalacyjnych w zakresie elektryki to gwarancja nie tylko funkcjonalności sieci, ale przede wszystkim ich stuprocentowego bezpieczeństwa. Dlatego przykładamy szczególną wagę do tego, by wszystkie zlecone zadania realizować rzetelnie i solidnie. Każdy zatrudniony w naszej firmie elektryk posiada odpowiednie uprawnienia i wykazuje wiedzę, dzięki której może pomóc Państwu w rozwiązaniu każdego problemu. Jesteśmy pewni jakości oferowanych usług elektrycznych, dlatego na wszystkie prace udzielamy gwarancji.

Kompetentny elektryk – Warszawa i okolice

Oferujemy szeroki zakres usług, dbając o kompleksową obsługę każdego klienta. W odpowiedzi na zapotrzebowanie zajmujemy się:

instalacje elektryczne Warszawa

  • projektowaniem i montażem instalacji elektrycznych,
  • kompleksowym wykonaniem instalacji,
  • naprawą awarii elektrycznych i pojawiających się problemów z siecią – obsługa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • modernizacją istniejących instalacji elektrycznych.

Stawiamy na dużą dostępność i szybką realizację prac, zdając sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie dla naszych klientów mają prawidłowo działające instalacje elektryczne. Zlecenia dotyczące projektowania i montażu instalacji zawsze wykonujemy terminowo. Dodatkowo prowadzimy serwis, który pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, błyskawicznie odpowiadając na problemy i awarie elektryczne klientów na terenie Warszawy oraz okolic (m.in. Mińsk Mazowiecki, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki). Oferujemy usługi elektryczne na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że współpraca z nami Państwa nie zawiedzie. Wykonujemy również instalacje sieci WiFi oraz inne wysokiej klasy usługi.

krótkie terminy realizacji

wykwalifikowani instalatorzy

długi okres gwarancji

konkurencyjne ceny

dyspozycyjność 24h/7

profesjonalne narzędzia