fbpx

monitoring

Monitoring to obecnie niezwykle szeroko stosowane rozwiązanie zabezpieczające. Monitoring domu czy firmy to gwarancja spokoju i sposób na zabezpieczenie się przed nieprzyjemnymi konsekwencjami włamań, kradzieży i wielu innych sytuacji.

Instalacje CCTV (systemy monitoringu wizyjnego), aby w pełni spełniać swoje zadanie, wymagają profesjonalnego zaprojektowania, montażu i serwisu. Jeśli zależy Państwu na tym, aby projekt instalacji i montaż monitoringu były wykonane solidnie i z dbałością o najmniejsze detale, a dodatkowo zależy Państwu na dostępności do kompetentnego serwisu, usługi firmy Profsat są dla Was.

Instalacje CCTV – kompleksowy projekt i montaż monitoringu

Oferujemy obsługę klientów zarówno we wstępnych fazach projektowych – służąc wskazówkami i radami wynikającymi z praktycznego zastosowania urządzeń i instalacji CCTV, jak również na etapie montażu – precyzyjnie dostosowując urządzenia do miejsca i ich przeznaczenia oraz funkcji. Jesteśmy w stanie stworzyć kompleksowy system monitoringu domu, firmy lub dowolnego obiektu albo terenu. W zakresie naszych kompetencji znajdują się też takie czynności jak modernizacja sieci monitoringu lub naprawa kamer. Ponadto, dzięki przywiązaniu do jakości oferowanych usług, mogą być Państwo pewni, że wykonane przez nas instalacje CCTV będą niezawodne i w pełni funkcjonalne.

Nasza oferta to:

montaż monitoringu Warszawa

  • kompleksowe usługi z zakresu projektowania, doboru osprzętu oraz instalacji systemów CCTV,
  • systemy monitoringu IP, AHD, HD- CVI, HD-TVI
  • montaż, wymiana, naprawa kamer,
  • modernizacja istniejących instalacji telewizji dozorowej.

Profesjonalny projekt i montaż monitoringu – Warszawa i okolice

Profsat zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych projektantów i monterów, dzięki czemu wykonywane przez nas instalacje CCTV zawsze są prawidłowo skonstruowane. Dysponujemy sprzętem wiodących producentów i używamy wyłącznie wysokiej klasy komponentów. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Warszawy, a także wielu sąsiednich miejscowości (m.in. Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice). Klientom zainteresowanym poprawą bezpieczeństwa proponujemy również zaawansowane systemy alarmowe. Nasi technicy są do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu!

krótkie terminy realizacji

wykwalifikowani instalatorzy

długi okres gwarancji

konkurencyjne ceny

dyspozycyjność 24h/7

profesjonalne narzędzia