fbpx

instalacje sieci LAN/WiFi

Bezprzewodowy dostęp do internetu to obecnie rzecz, bez której ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie zarówno w domu, jak i w pracy. Instalacje sieci WiFi to standard w budynkach mieszkalnych, biurowych, usługowych i coraz większej ilości przestrzeni publicznych. Prawidłowe wykonanie sieci z uwzględnieniem potrzeb użytkowników to gwarancja ich bezawaryjnej i satysfakcjonującej pracy. Dlatego właśnie warto skorzystać z usług naszej firmy. Dzięki zespołowi profesjonalnych techników oferujemy wysokiej jakości usługi związane z instalacją sieci LAN/WiFi, konfiguracją komputerów i urządzeń peryferyjnych – od projektu przez wykonanie, aż po konfigurację i serwis. Dodatkowo wykonujemy montaż anten LTE i wzmacniaczy GSM. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji.

Kompleksowe instalacje sieci WiFi i montaż anten LTE

Oferujemy kompleksowe wykonanie prac związanych z sieciami LAN i WiFi oraz rzetelne doradztwo w zakresie doboru rozwiązań zgodnych z Państwa potrzebami i budżetem. W ramach naszych usług obejmujących instalacje sieci LAN/WiFi wykonujemy:montaż anten lte

  • projektowanie i dobór podzespołów
  • okablowanie strukturalne
  • montaż i konfiguracja elementów sieciowych
  • usługi informatyczne
  • montaż anten LTE oraz wzmacniaczy GSM.

Zasięg działalności naszej firmy to przede wszystkim cała Warszawa. Kompleksowe instalacje sieci WiFi wykonujemy też w bezpośredniej okolicy stolicy – m.in. w miejscowościach takich jak Ożarów Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Stare Babice. Wykonując każdą instalację, opieramy się na sprawdzonych i trwałych podzespołach, wykorzystując wyłącznie wysokiej jakości przewody i gniazda. Polecamy też routery, anteny oraz wzmacniacze GSM, które zostały już przez nas przetestowane i sprawdziły się w warunkach, do których są dedykowane. Serdecznie zapraszamy do współpracy, jeśli poszukują Państwo rzetelnego i doświadczonego wykonawcy w zakresie sieci LAN/WiFi. Proponujemy też montaż telewizji naziemnej oraz innego rodzaju profesjonalne usługi monterskie.

krótkie terminy realizacji

wykwalifikowani instalatorzy

długi okres gwarancji

konkurencyjne ceny

dyspozycyjność 24h/7

profesjonalne narzędzia