fbpx

telewizja naziemna – montaż anten RTV

Montaż anten DVB-T pozwalających na odbiór nowoczesnej, cyfrowej telewizji naziemnej to doskonała alternatywa dla sygnału satelitarnego lub kablowego dla osób, którym zależy na niskich kosztach utrzymania sieci. Współcześnie montaż telewizji naziemnej umożliwia dostęp do około 30 bezpłatnych kanałów telewizyjnych, a także innych zaawansowanych funkcji, jak np. przewodnik po programach czy nagrywanie. Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi projektowania, montażu, serwisu i modernizacji instalacji do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Wykonujemy zarówno proste instalacje domowe zapewniające odbiór dla jednego telewizora, jak i instalacje zbiorcze RTV-SAT dla instytucji, wspólnot i hoteli.

Montaż telewizji naziemnej – kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i instytucji

Dysponujemy doświadczoną i doskonale przygotowaną kadrą pracowników, dla których montaż anten DVB-T w każdych warunkach nie stanowi trudności. Dodatkowo oferujemy usługi naprawcze i serwisowe, a także doradcze, dbając o dobór odpowiednich urządzeń dla każdego klienta. Pełen zakres naszych usług obejmuje:

montaż telewizji naziemnej Warszawa

  • instalacje zbiorcze RTV-SAT (bloki mieszkalne, hotele, instytucje),
  • montaż anten DVB-T oraz T-DAB+,
  • serwis anten,
  • montaż telewizji naziemnej,
  • dobór osprzętu i podzespołów do prawidłowego odbioru MUX-1, MUX-2, MUX-3, MUX-8, MUX-4 oraz multiplexów lokalnych,
  • konfiguracja dekoderów i telewizorów do prawidłowego odbioru sygnału naziemnego,
  • modernizacja istniejących instalacji (wymiana anten, okablowania),
  • precyzyjne ustawianie i strojenie sygnału, ustawianie anten naziemnej telewizji cyfrowej,
  • diagnoza i naprawa awarii instalacji telewizyjnej (np. uszkodzony przewód lub wzmacniacz).

Montaż anten RTV do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej – Warszawa i okolice

Montaż anten RTV-SAT wykonany przez naszą firmę to gwarancja niezakłóconego odbioru sygnału radiowo-telewizyjnego. Przy strojeniu i ustawianiu anten wykorzystujemy zaawansowane narzędzia pomiarowe, co przekłada się na idealną jakość sygnału i bezawaryjne funkcjonowanie instalacji. Zasięg naszej działalności to cała Warszawa, a także okoliczne miejscowości (m.in. Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice). Wykonujemy instalacje zbiorcze RTV-SAT i instalacje indywidualne w każdych warunkach. Zapraszamy do współpracy!

krótkie terminy realizacji

wykwalifikowani instalatorzy

długi okres gwarancji

konkurencyjne ceny

dyspozycyjność 24h/7

profesjonalne narzędzia