fbpx

telewizja satelitarna – montaż anten

Montaż anteny satelitarnej i dekodera umożliwia nie tylko oglądanie ogromnej ilości kanałów telewizyjnych, ale też dostęp do wielu innych zaawansowanych funkcji. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi projektowania, montażu, serwisu i modernizacji instalacji do odbioru telewizji satelitarnej. Wykonujemy montaż anten satelitarnych w prostych instalacjach domowych (np. montaż zestawów NC+ lub Cyfrowy Polsat) oraz instalacje zbiorcze dla instytucji, wspólnot i hoteli.

Montaż anten satelitarnych, ustawianie anten – kompleksowe usługi

Dzięki kadrze doświadczonych i rzetelnych monterów wybierając nasze usługi, mogą być Państwo pewni, że montaż anten dokonany zostanie prawidłowo. W zakresie naszych kompetencji mieści się również ustawianie anten. Nasi pracownicy zadbają o to, aby sprzęt był odpowiednio skonfigurowany i nastrojony, co przełoży się na niezakłócony odbiór sygnału satelitarnego. Oferujemy wszechstronne usługi, takie jak:

montaż anteny satelitarnej Warszawa

  • wykonywanie instalacji zbiorczych (bloki mieszkalne, hotele, instytucje),
  • montaż zestawów antenowych NC+, Cyfrowy Polsat, Telewizja Na Kartę, Orange,
  • instalacja i konfiguracja usługi multiroom,
  • modernizacja istniejących instalacji i serwis anten,
  • precyzyjne ustawianie i strojenie sygnału, ustawianie anten satelitarnych,
  • montaż anten do odbioru kanałów niekodowanych tzw. FTA,
  • instalacja i konfiguracja dekoderów,
  • modernizacja istniejących instalacji (wymiana anten, okablowania),
  • diagnoza i naprawa awarii instalacji telewizyjnej (np. uszkodzony przewód lub konwerter).

Profesjonalnie wykonany montaż anteny satelitarnej i serwis anten – Warszawa i okolice

Montaż anten satelitarnych w wykonaniu naszej firmy to gwarancja niezawodności gotowej instalacji. Wykorzystujemy profesjonalne akcesoria i podzespoły, a okablowanie wykonujemy na wysokiej klasy, atestowanych przewodach. Podczas konfiguracji i ustawiania anten satelitarnych korzystamy z profesjonalnych narzędzi pomiarowych, co przekłada się na jakość wykonanych przez na instalacji. Dodatkowo oferujemy usługi profesjonalnego serwisu anten. Wykonujemy też m.in. instalacje sieci WiFi. Usługi wykonujemy nie tylko w Warszawie, ale też w okolicznych miejscowościach (m.in. Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice). Zapraszamy do współpracy!

krótkie terminy realizacji

wykwalifikowani instalatorzy

długi okres gwarancji

konkurencyjne ceny

dyspozycyjność 24h/7

profesjonalne narzędzia